1979 doğumlu olan Avukat Selim Karahan ilk, orta ve lise ögreniminden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. İngiltere Manchester Üniversitesi Hukuk Fakültesinde "Uluslararası Ticaret Hukuku" üzerine Yüksek Lisansını yapmış ......

Haberler

YOKSULLUĞA VE YOLSUZLUĞA DUR DİYECEĞİZ

CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Selim Karahan, TBMM’de ezilen, sömürülen, haksızlığa uğrayan, şiddet gören emeği çalınanlarının sesi olmak, yoksulluğa ve yolsuzluğa dur demek için Adayı olduğunu söyledi.

CHP Gaziantep İl Başkanlığı’nda aday adaylığını açıklayan Avukat Selim Karahan’a Nurdağı ve İslahiye İlçe Teşkilatları tam destek verdi. İlçe başkanlarının yanı sıra meclis üyelerinin ve partililerin destek verdiği Karahan’a il binasında sevgi seli oluştu. Konuşması gençler tarafından atılan sloganlar nedeniyle kesilen Karahan, Gaziantep’e olan vefa borcunu ödemek için var gücüyle çalışacağını belirtti.

GÜN MÜCADELE GÜNÜDÜR

CHP’den aday adaylığını açıklayan Avukat Selim Karahan, tüm Gazianteplilerden destek istedi. Karahan,

"Tüm Gazianteplilerden destek istiyorum. Siyaset ilminin yandaşların çıkarları için değil, ülkenin çıkarları için yapmayı düşünen bir adayım. Bütün hukuk bilgimi memleketin faydasına kullanmak istiyorum. Emeğini Gaziantep’in bereketli topraklarına adamış bir çiftçiyim. Gün mücadele günüdür. Gün elini taşın altına koyma değil, gövdemizi, yüreğimizi koyma günüdür” dedi.

GAZİANTEP’E VEFA BORCUM VAR

TBMM’de ezilen, sömürülen, haksızlığa uğrayan, şiddet gören emeği çalınanlarının sesi olmak, yoksulluğa ve yolsuzluğa dur demek için Adayı olduğunu söyleyen Karahan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Gaziantep benim, dünüm, yarınım, güldüğüm, ağladığım, sevdasını yüreğimde taşıdığım yer. Benim bu topraklara borcum var. Buralardan umudum var.  Bu umudumuzu, hayallerimizi birlikte geleceğe taşıyacağız. Bu topraklardan, bu toprakların yetiştirdiği vicdanlı, yiğit, gönlü tertemiz insanlardan umudum var. Benim analardan, bacılardan umudum var. Bu topraklarda acılar kadar sevinçlerde kardeştir. Bu topraklarda umut barışa ve kardeşliğe dairdir. Ülkemizde yaşadığımız kırgınlıklara küskünlüklere, kutuplaşmaya dur demek için CHP’den Gaziantep Milletvekili Adayıyım. Bu toprakların genç bir evladı olarak, 1977 tarihinde sizlerin milletvekili olarak seçmiş olduğunuz babamdan ilham, feyiz ve el aldım. Gaziantep dışında ve yurtdışında aldığım eğitimler sayesinde edindiğim bilgi ve birikimimi Gaziantep için kullanmak istiyorum. Gaziantep için olan hedeflerimi ve hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum. Bir avukat olarak bugün ülkemizde yaşanan adaletsizliğe, hukuksuzluğa, sömürüye ve yolsuzluklara dur demek için adayım. Gaziantep’in toprakları mertliği, Yiğitliliğin ve cesaretin topraklarıdır. TBMM’de sizlerin vicdanınızın sesi olmak için adayım. Emek en yüce değerdir. Bu ülkenin gelişmesinde ve büyümesinde en büyük pay kadınlarındır. Kadınlar bizim başımızın tacıdır. Ne acıdır ki 2014 yılında bin 90 kadına şiddet vakasında maalesef 281 kadınımız şiddetten dolayı hayatını kaybetmiştir. Özgecan’ların ölmediği, kadınlarımızın şiddetten uzak kaldığı bir dünya temenni ediyorum. Kadınlarımızın daha güvenli ve huzurlu yaşayabileceği bir Gaziantep ve Türkiye için adayım”

 

Yoksulluğa ve yolsuzluğa..

CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Selim Karahan, TBMM’de ezilen, sömürülen, haksızlığa uğrayan..

Karahan iddialı geliyor!!

Elektrik dağıtım şirketleri..

Avukat

Selim KARAHAN

Gaziantep Milletvekili Adayı

CHP’den aday adaylığını açıklayan Avukat Selim Karahan’ın toplantısı şölen havasında gerçekleşti.

CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Av. Selim Karahan, milletvekili adayı olması ve seçilmesi halinde elektrikle ilgili önemli çalışmalar yapacağını söyledi.

Fotoğraf Galerisi

Basında

İletişim

Video Galeri

@ selimkarahan.com her hakkı saklıdır. 2015   yapım, hayalistan.com