1979 doğumlu olan Avukat Selim Karahan ilk, orta ve lise ögreniminden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. İngiltere Manchester Üniversitesi Hukuk Fakültesinde "Uluslararası Ticaret Hukuku" üzerine Yüksek Lisansını yapmış ......

Yazılar

NİYET HALİS OLUNCA...

 

5-6 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen CHP 18. Olağanüstü Kurultayında Parti Meclisi ("PM") ve Yüksek Disiplin Kurulu ("YDK") seçimleri Çarşaf Liste yöntemi ileyapıldı. 98 kişinin Aday olduğu YDK seçimlerinde Gaziantep adına 35 yaşındaki genç Av. Selim Karahan mücadele etti. Genç Av. Selim Karahan ne Sayın Kılıçdaroğlu'nun ne de Sayın İnce'nin Anahtar Listesine girmeden, BAĞIMSIZ olarak mücadele ettiği seçimlerde 98 adayın yarıştığı YDK seçimlerinde 100 Kurultay Delegesinin oyunu alarak 48. Olarak seçimleri tamamladı. Av. Selim Karahan'ın aldığı 100 oy Az mı? Az. Ancak bir başka açıdan bakıldığında çok mu? Çok.

 

Şöyle ki;

35 yaşındaki genç Av. Selim Karahan, Cumartesi günü yapılan seçimlere aday olmaya Perşembe günü karar vermiş,  başta IL Başkanı Mehmet Gökdağ ve Gaziantep delegasyonu ile görüştükten sonra aday olmuş ve çalışmalarına bu şekilde başlamış. 2 günlük kısa bir sürede hiç bir Anahtar Listede yer almadan Bağımsız olarak 100 Kurultay Delegesinin oyunu alarak Gaziantep'i YDK seçimlerinde temsil etmiştir.  Gaziantep'i PM seçimlerinde temsil eden Cahit Bingöl 89 oy, Nerin Türkmen 34 oy ve Ayten Şahin 27 oy alarak seçimleri tamamlamışlardır.

 

 

 

 

Yoksulluğa ve yolsuzluğa..

CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Selim Karahan, TBMM’de ezilen, sömürülen, haksızlığa uğrayan..

Karahan iddialı geliyor!!

Elektrik dağıtım şirketleri..

Avukat

Selim KARAHAN

Gaziantep Milletvekili Adayı

CHP’den aday adaylığını açıklayan Avukat Selim Karahan’ın toplantısı şölen havasında gerçekleşti.

CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Av. Selim Karahan, milletvekili adayı olması ve seçilmesi halinde elektrikle ilgili önemli çalışmalar yapacağını söyledi.

Fotoğraf Galerisi

Basında

İletişim

Video Galeri

@ selimkarahan.com her hakkı saklıdır. 2015   yapım, hayalistan.com