1979 doğumlu olan Avukat Selim Karahan ilk, orta ve lise ögreniminden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. İngiltere Manchester Üniversitesi Hukuk Fakültesinde "Uluslararası Ticaret Hukuku" üzerine Yüksek Lisansını yapmış ......

Haberler

Avukat Karahan'dan Birlik Yemeği

 

İslahiye Cumhuriyet Halk Partisinde Genel Seçimde Milletvekili Adayı Olan Avukat Selim Karahan Yerel Seçim öncesinde  Partilileriyle  birlik ve beraberlik yemeğinde buluştu.

 

İSLAHİYE HABER: İslahiye Cumhuriyet Halk Partisinde Genel Seçimde Milletvekili Adayı Olan Avukat Selim Karahan Yerel Seçim öncesinde  Partilileriyle  birlik ve beraberlik yemeğinde buluştu. Avukat Selim Karahan, tarafından Çiçek Lokantasında düzenlenen birlik ve beraberlik yemeği verildi. Yemeğe CHP İlçe Başkanı Mustafa Alıcı, Belediye

Başkan adayı Mustafa Köse ile çok sayıda partililer katıldı. Yemekte konuşan Karahan, Cumhuriyet Halk Partisinin

Yerel Seçimleri kazanacak güçte olduğunu belirtti. Yerel seçimlere giderken birlik ve beraberliğin önemli olduğunu altını çizen Karahan,seçimlerde yapılacak çalışmalar konusunda partililere seslenerek ev ev, köy köy dolaşmalarını istedi.

Birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesini tavsiye ederek seçimin galibinin CHP olacağını belirtti. Karahan,

partililere;  “Halk TV ve Ulusal TV’den yapılacak olan yayınların dışında Partimiz konusunda konuşulan dedikodulara kulak asmayınız” dedi. İlçe Başkanı Alıcı, yemeğe katılan herkese teşekkür etti.

 

Yoksulluğa ve yolsuzluğa..

CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Selim Karahan, TBMM’de ezilen, sömürülen, haksızlığa uğrayan..

Karahan iddialı geliyor!!

Elektrik dağıtım şirketleri..

Avukat

Selim KARAHAN

Gaziantep Milletvekili Adayı

CHP’den aday adaylığını açıklayan Avukat Selim Karahan’ın toplantısı şölen havasında gerçekleşti.

CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Av. Selim Karahan, milletvekili adayı olması ve seçilmesi halinde elektrikle ilgili önemli çalışmalar yapacağını söyledi.

Fotoğraf Galerisi

Basında

İletişim

Video Galeri

@ selimkarahan.com her hakkı saklıdır. 2015   yapım, hayalistan.com